Ułatwienia dostępu

lek. med. Izabela Noster
lek. med. Izabela Nosterspecjalista hematolog
Od grudnia 2023 r. przyjmuje w Poradni hematologicznej w Centrum Medycznym NOVUM-MED w Wodzisławiu Śląskim.

lek. med. Izabela Noster

W roku 2007 ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku. Następnie podjęła pracę w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Wodzisławiu Śląskim i rozpoczęła specjalizację w dziedzinie Choroby Wewnętrzne. W roku 2014 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie Choroby Wewnętrzne. W roku 2015 podjęła pracę w Oddziale Hematologii i Transplantacji Szpiku w Katowicach, w którym pracuje do nadal.
Uzyskała kolejno tytuły specjalisty w dziedzinie Hematologia w 2019 roku i w dziedzinie Transplantologia kliniczna w 2022 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w ultrasonografii jamy brzusznej, ponadto wykonuje m.in. biopsję aspiracyjną/trepanobiopsję szpiku wraz z mikroskopową oceną rozmazu szpiku i krwi obwodowej.


Zainteresowania zawodowe skupiają się głównie wokół tematyki hematologicznych chorób nowotworowych i nienowotworowych. Interesuje się ich diagnostyką i nowoczesnym leczeniem. Ponadto pasjonuje się zawodowo transplantologią krwiotwórczych komórek macierzystych. Wykonuje od wielu lat badania ultrasonograficzne jamy brzusznej.