Ułatwienia dostępu

mgr Marta Małek
mgr Marta Małekmgr fizjoterapii
Od marca 2022 r. przyjmuje w Centrum Medycznym NOVUM-MED w Wodzisławiu Śląskim.

mgr Marta Małek

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku Fizjoterapia w 2009 r. oraz studia podyplomowe Fizjoterapia w onkologii z elementami psychoonkologii w 2015 r. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej i onkologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i szkoleniach z zakresu terapii kobiet.

W swojej codziennej praktyce podchodzi do pacjentek holistycznie. Wykorzystuje diagnostykę i terapię w połączeniu z wiedzą z zakresu dietetyki, suplementacji, treningu medycznego czy innych terapii naturalnych. Pomaga pacjentkom na każdym etapie życia: z zaburzeniami hormonalnymi, bolesnymi miesiączkami, endometriozą, przygotowującym się do ciąży, po porodzie siłami natury i cesarskim cięciu a także z innymi schorzeniami dna miednicy w tym z nietrzymaniem moczu, obniżeniem narządów rodnych czy bolesnym współżyciem. Pracuje również z pacjentkami w trakcie leczenia onkologicznego, po mastektomii czy z obrzękiem limfatycznym.

Jest współautorką bloga samopomocowego i psychoedukacyjnego dla chorych i ich bliskich o tematyce onkologicznej. Prywatnie większość wolnego czasu spędza na łonie natury w lesie, w górach lub nad wodą.