A A A

Proponujemy Państwu porady lekarskie w zakresie chirurgii ogólnej: diagnostykę, leczenie zachowawcze, kwalifikację do zabiegów operacyjnych. Oferujemy zabiegi z zakresu małej chirurgii oraz leczenie ran przewlekłych, owrzodzeń i odleżyn.

Konsultacje chirurgiczne dotyczą m. in.: chorób układu pokarmowego, przepuklin brzusznych, zmian skóry i tkanki podskórnej, chorób żył i ich powikłań, powikłań miażdżycy tętnic kończyn, przewlekle niegojących się ran i owrzodzeń, odleżyn, dostępów do żywienia dojelitowego.

Zakres procedur diagnostycznych obejmuje USG jamy brzusznej, anoskopię i rektoskopię z możliwością pobrania wycinków do badania histopatologicznego.

Zabiegi z zakresu małej chirurgii wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i obejmują m. in.: usuwanie zmian skóry i tkanki podskórnej z weryfikacją histopatologiczną, usunięcie wrastającego paznokcia, chirurgiczne leczenie stanów ropnych np. zanokcicy, ropni powłok.

W przypadku ran przewlekłych proponujemy diagnostykę w kierunku ustalenia przyczyn upośledzonego gojenia, stosujemy leczenie chirurgiczne i opatrunki specjalistyczne, w tym terapię podciśnieniową.

Zapraszamy mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i ościennych miejscowości.

 

W Poradni Chirurgicznej przyjmują: 

Cennik 

Procedury zabiegowe: wykonywane wylącznie po wcześniejszej kwalifikacji do zabiegu w takcie poprzedzającej wizyty u lekarza wykonującego zabieg.

 Rodzaj badań Cena
Konsultacja chirurgiczna  140 zł
lek. med. Aleksander Chlubek 
USG doppler żył kończyn dolnych 150 zł
USG doppler tętnic kończyn dolnych 150 zł
USG doppler (jedno z powyższych) z poradą lekarską 250 zł
USG piersi 100 zł
lek. med. Anna Lubos
Badanie proktologiczne – anoskopia lub rektoskopia 200 zł
Badanie histopatologiczne każdego pobranego wycinka 40 zł
Zabiegi chirurgiczne
od 200 zł
Szczegółowy cennik procedur zabiegowych dostępny Centrum Medycznym NOVUM-MED 

 

Porady chirurgiczne: