A A A

Proponujemy Państwu porady lekarskie w zakresie chirurgii ogólnej: diagnostykę, leczenie zachowawcze, kwalifikację do zabiegów operacyjnych. Oferujemy zabiegi z zakresu małej chirurgii oraz leczenie ran przewlekłych, owrzodzeń i odleżyn.

Konsultacje chirurgiczne dotyczą m. in.: chorób układu pokarmowego, przepuklin brzusznych, zmian skóry i tkanki podskórnej, chorób żył i ich powikłań, powikłań miażdżycy tętnic kończyn, przewlekle niegojących się ran i owrzodzeń, odleżyn, dostępów do żywienia dojelitowego.

Zakres procedur diagnostycznych obejmuje USG jamy brzusznej, anoskopię i rektoskopię z możliwością pobrania wycinków do badania histopatologicznego.

Zabiegi z zakresu małej chirurgii wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i obejmują m. in.: usuwanie zmian skóry i tkanki podskórnej z weryfikacją histopatologiczną, usunięcie wrastającego paznokcia, chirurgiczne leczenie stanów ropnych np. zanokcicy, ropni powłok.

W przypadku ran przewlekłych proponujemy diagnostykę w kierunku ustalenia przyczyn upośledzonego gojenia, stosujemy leczenie chirurgiczne i opatrunki specjalistyczne, w tym terapię podciśnieniową.

Zapraszamy mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i ościennych miejscowości.

 

W Poradni Chirurgicznej przyjmują: 

Cennik 

Procedury zabiegowe: wykonywane wylącznie po wcześniejszej kwalifikacji do zabiegu w takcie poprzedzającej wizyty u lekarza wykonującego zabieg.

 Rodzaj badań Cena
Konsultacja chirurgiczna (lek. med. Anna Lubos) 180 zł
lek. med. Anna Lubos
Badanie proktologiczne – anoskopia lub rektoskopia 250 zł
Badanie histopatologiczne każdego pobranego wycinka 40 zł
Zabiegi chirurgiczne
od 290 zł
Szczegółowy cennik procedur zabiegowych dostępny Centrum Medycznym NOVUM-MED 

 

Porady chirurgiczne: