A A A

W ramach Poradni oferujemy Państwu profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie chorób przewodu pokarmowego i gruczołów trawiennych - trzustki i wątroby oraz dróg żółciowych. W ramach diagnostyki zapewniamy szeroki panel badań laboratoryjnych oraz usg jamy brzusznej. W razie wskazań istnieje możliwość skierowania na badania endoskopowe przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia) diagnostyczne jak i zabiegowe (np. polipektomia), a także kierowanie do specjalistycznego leczenia stacjonarnego.

Zapraszamy osoby spełniające kryteria do skorzystania z programu przesiewowego raka jelita. Objawy, które warto skonsultować z gastrologiem: nudności, wzdęcia, wymioty, dyskomfort i pobolewania w dolnej części brzucha, krwawienia z przewodu pokarmowego, częste biegunki lub zaparcia, zaburzenia w rytmie wypróżnień, bóle nadbrzusza, szybkie uczucie sytości, niedokrwistość w badaniach laboratoryjnych, nieprawidłowe wyniki badań wątrobowych czy trzustkowych.

 

W Poradni Gastroenterologicznej/Hepatologicznej przyjmuje dr n. med. Wiesław Folwarczny - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista gastroenterolog

 

Cennik 

 Rodzaj badań Cena
Wizyta 190 zł
USG jamy brzusznej w trakcie wizyty 120 zł