A A A

novum med2

NOVUM-MED jako przychodnia prywatna działa od 1999 roku. W tym czasie nasi lekarze udzielili ponad 1 mln porad!

Centrum Medyczne NOVUM-MED zostało stworzone  dla Ciebie. Naszym celem jest prowadzenie opieki zdrowotnej na jak najwyższym poziomie. Opieką obejmujemy całą rodzinę. Świadczenia w ramach kontraktu z NFZ udzielane są bezpłatnie w Poradni Lekarza Rodzinnego dla osób, które złożyły deklarację wyboru lekarza, a w poradniach specjalistycznych na podstawie skierowania od lekarza, który podpisał umowę z NFZ. Dotyczy to poradni diabetologicznej, logopedycznej. Należy jednak pamietać, że możliwości przyjęć pacjentów w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w w/w poradniach specjalistycznych ograniczone są wielkością kontraktu z NFZ. Stąd w niektórych poradniach terminy przyjęć mogą być odległe. We wszystkich poradniach specjalistycznych Centrum istnieje możliwość uzyskania prywatnych porad lekarskich. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty z rejestracją Centrum aby ustalić dogodny termin wizyty. Przychodnia znajduje się w dogodnym miejscu dla dojazdu samochodem, posiada miejsca parkingowe.

 

Posiadamy placówki w Wodzisławiu Śląskim na ul. Gałczyńskiego 2 oraz w Lubomi na ul. Parkowej 2. Lekarze pracujący w Przychodni posiadają wysokie kwalifikacje oraz długoletnią praktykę. Medycyna jest nauką, która bardzo szybko się rozwija, dlatego też nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, poszerzają wiedzę, aby jak najlepiej opiekować się Pacjentami, którzy im zaufają. Naszym priorytetem jest objęcie Pacjentów całościową opieką w zakresie leczenia i profilaktyki chorób zwłaszcza przewlekłych i cywilizacyjnych. Przychodnia oferuje szeroką gamę zabiegów oraz badań diagnostycznych (Rtg, USG, Ekg, refraktometria, keratometria, tonometria, pachymetria, spirometria, testy alergiczne), badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych, wykorzystując najnowszej generacji sprzęt medyczny.

 

Zdajemy sobie sprawę, że dobry lekarz to nie tylko ten który doskonale zna tajniki swojej profesji ale również taki, który potrafi nawiązać serdeczną więź ze swoim pacjentem. U Nas takich Państwo spotkają.

Państwa opinie są dla nas bardzo ważne, dlatego też prosimy o kontakt email oraz za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook

Cennik